کمیته زیبا سازی و فضا سازی دهه مبارک فجر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ،  به مناسبت فرا رسیدن ایام ا.. دهه مبارک فجر ، کمیته زیبا سازی و فضا سازی شهری با محوریت شهرداری و با حضور اعضای کمیته شامل ادارات فرهنگی برگراز شد . در این کمیته مقرر شد ادارات و نهادهای انقلابی نسبت به تزئین درب ورودی و معابر منتهی به اداره با ریسه و پرچم ایران و رنگی اقدام نمایند و در راستای نشاط اجتماعی در برنامه ایستگاه های فجر ماندگار با هدف آشنائی کودکان و نوجوانان که در ایام دهه فجر در سطح بوستان ها و پارک های مناطق کم برخودار شهر که در 3 منطقه شهری برگزار می شود شرکت نموده و نسبت به انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جوانان و کودکان همکاری کنند . برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم 12 بهمن سالروز ورود امام راحل به میهن - برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقات دوچرخه سواری عمومی و برنامه ریزی جهت جشن دختران انقلاب از دیگر برنامه ها در ایام دهه فجر نیز در این جلسه مورد بررسی و تائید شد .



برنامه ملاقات مردمی شهردار قاین با شهروندان

 

برنامه ملاقات مردمی شهردار قاین با شهروندان - همزمان با دوشنبه 10 بهمن ماه 1401 دکتر غلام پور شهردار قاین در برنامه ملاقات مردمی با بیش از 30 نفر از شهروندان دیدار نمود . در این برنامه ملاقات مردمی شهروندان ، درخواست ها در حوزه شهرسازی و توافقات و املاک مطرح نمودند که با حضور کارشناسان ، موضوعات درخواستی شهروندان بررسی شد .

 



آغاز عملیات نصب المان زعفران - میدان طلای سرخ

به گزارش روابط عمومی شهرداری عملیات ساخت المان میدان طلای سرخ در حال انجام است و  دکتر غلام پور شهردار قاین از عملیات ساخت المان میدان طلای سرخ بازدید میدانی نمود .



کمیسیون عمران شهرداری با حضور شهردار ، معاون و مسئولین دوایر - بررسی وضعیت پروژه های عمرانی جهت افتتاح در ایام دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، کمیسیون عمران شهرداری با حضور شهردار ، معاون و مسئولین دوایر  به منظور  بررسی وضعیت پروژه های عمرانی جهت افتتاح در ایام دهه مبارک فجر برگزار شد.



کمیسیون ماده صد شهرداری به منظور بررسی پرونده های تخلفات ساختمانی

کمیسیون ماده صد شهرداری به منظور بررسی پرونده های تخلفات ساختمانی با حضور  رئیس دادگستری ، معاون امور عمرانی فرمانداری ،شهردار ، عضو شورای اسلامی شهر ، دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری و شهروندان برگزار شد .



زیر مجموعه ها

 

جهت دریافت فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

 

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30005947

تلفن شهرداری مرکز:  3-05632566201 

فکس :  05632566204 -05632566065

تلفن روابط عمومی   : 0563256221     

فکس روابط عمومی :  05632566221

پست الکترونیک : ghayencity@gmail.com

آدرس : قاین -بلوار سیمان شهر - نبش بلوار آزادگان - شهرداری قاین

بازدید امروز972
بازدید دیروز1400
بازدید هفته3339
بازدید ماه972
کل بازدید1784626