22 آذر سالروز شهادت یاران دیرین انقلاب و روز شهرستان قاین گرامی باد .

چ

به گزارش روابط عمومی شهرداری ،مراسم روز 22 آذر سالروز شهادت یاران دیرین انقلاب در شهرستان قاینات ، به نام روز شهرستان قاینات نامگذاری شد .

در راهپیمایی مردم شهرستان قاینات علیه رژیم شاه در روز ۲۲ آذر سال ۱۳۵۷  مأموران مردم را به خاک و خون کشیدند و ۴ نفر از مردم قاین  به نام حاج محمد نصیری‌زاده، محمد صبیانی، سیدمحمدعلی ریاحی و سیدحسین مهدوی الحسینی را به درجه رفیع شهادت رسیدند و محل شهادت این عزیزان خیابان امام خمینی (ره)  و محل شهادت این بزرگواران به نام  چهار راه شهدا نامگذاری شد  

همچنین از دیگر شهدای انقلاب شهرستان قاینات شهید غلامعلی لاخی است که در بهمن ماه همان سال به درجه رفیع شهادت نائل آمد. یاد و نام شهدای انقلاب و امام شهیدان گرامی باد .

 بازدید دادستان ،شهردار ، رئیس شورا و فرمانده منطقه انتظامی ، فرمانده پلیس راهور و  رئیس اداره برق از بلوار قهستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، دادستان ،شهردار ، رئیس شورا و فرمانده منطقه انتظامی ، فرمانده پلیس راهور و  رئیس اداره برق از بلوار قهستان بازدید میدانی داشتند . در این بازدید خواستار همکاری اداره برق جهت جمع آور ی تیرهای برق موجود در مسیر بلوار قهستان شد وی همچنین اعلام نمود شهرداری آمادگی دارد به محض جمع اوری تیرهای برق توسط اداره برق مسر آسفالت و بازگشایی شود . در این بازدید میدانی  آقای رحیمی دادستان شهرستان قاینات نیز  خواستار تسریع در همکاری اداره برق جهت جابجائی تیرهای برق با همکاری شهرداری شد .

 بازدید دادستان ،شهردار ، رئیس شورا و مسئولین شهرستان ازشهر قدیم قاین و ابتدای بلوار نوربخش

به گزارش روابط عمومی شهرداری ،  دادستان ،شهردار ، رئیس شورا و معاون امور عمرانی فرمانداری ، فرمانده منطقه انتظامی ، فرمانده پلیس راهور ، رئیس اداره میراث فرهنگی و رئیس اداره برق ضمن حضور در ابتدای بلوار نوربخش و شهر قدیم قاین بازدید میدانی از این مسیر داشتند .

در این بازدید دکتر یحیی پور شهردار قاین در خصوص اقدامات صورت گرفته شهرداری و تملک املاک اطراف بلوار گزارشی ارائه و خواستار همکاری سایر نهادی با شهرداری برای بازگشایی مسیر شد .

در ادامه آقای رحیمی دادستان شهرستان  قاینات  با تاکید بر این موضوع که شهرداری باید هرچه سریعتر نسبت به جدول گذاری و بازگشایی مسیر اقدام نماید  وی گفت: میراث فرهنگی و اداره برق شهرستان نیز همکاری لازم را داشته باشند. وی درپایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی  کلیه مسئولین دربازدید میدانی از بلوار نوربخش خواستار همکاری مردم منطقه با شهرداری در جهت باز گشایی مسیر نیز شد.حضور شهردار و رئیس شورا در جلسه هماهنگی گراميداشت۲۲ آذر، روز شهرستان قائناتبازدید فرماندار و شهردار از پروژه ساخت  بلوار قهستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، مهندس کریمی فرماندار شهرستان قاینات به اتفاق دکتر یحیی پور شهردار قاین از پروژه ادامه احذاث بلوار قهستان و میدان دوم بازدید نمودند . در این دیدار شهردار قاین در خصوص اجرای پروژه توصیحاتی را ارائه و خواستار همکاری دستگاههای خدماتی جهت تسریع این پروژه شد . لازم به توضیح است امتداد بلوار قهستان پس از اجرای بخش اول تا ابتدای خیابان معلم ، فاز دوم با احداث میدان در تقاطع خیابان معلم ،خیابان شهید صدوقی و بلوار قهستان و امتداد بلوار تا پل امام رضا (کافه سوزنی ) توسط شهرداری در حال اجرا است .

 زیر مجموعه ها

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 30005947

تلفن شهرداری مرکز:  3-05632566201 

فکس :  05632566204 -05632566065

تلفن روابط عمومی   : 0563256221     

فکس روابط عمومی :  05632566221

پست الکترونیک : ghayencity@gmail.com

آدرس : قاین -بلوار سیمان شهر - نبش بلوار آزادگان - شهرداری قاین

بازدید امروز184
بازدید دیروز320
بازدید هفته1782
بازدید ماه4169
کل بازدید181908